تبلیغات
همه چیز برای همه

تساوی سرخابی ها در یک بازی سرد

دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس در داربی 75 با نتیجه تساوی بدون گل در یک بازی سرد تمام شد ، متاسفانه سنگ اندازی تماشاگران هر دو تیم در نیمه دوم، چند بار بازی را متوقف کرد و تاثیر بسزایی در از بین رفتن کیفیت بازی دو تیم داشت.

 
به گزارش «تابناک»، بازی با حملات سرخ پوشان پرسپولیس آغاز شد، شاگردان 'مانوئل ژوزه' پرتغالی قصد داشتند از كناره ها و حركات سرعتی غلامرضا رضایی به دروازه حریف نزدیك شوند كه ضربات علی كریمی و رضایی بی ثمر ماند.
 
مهم ترین موقعیت خطرناك تیم پرسپولیس نیز در دقیقه 31 رقم خورد. كریمی با حركت انفرادی خود، خط دفاع استقلال را بر هم ریخت و پاس ایده آلی را برای محمد قاضی فرستاد كه این مهاجم با بی دقتی، فرصتش را به هدر داد تا بازی با تساوی بدون گل دنبال شود.
 
در این نیمه، بازیكنان تیم استقلال با تجمع در یك سوم خط میانی تیم پرسپولیس سعی داشتند اجازه بازی سازی به هافبك های تیم حریف را نداده و روی حركات و خلاقیت های فردی 'فابیو جانواریو' به گل دست یابند اما آبی پوشان نتوانستند خطرات جدی را روی دروازه تیم پرسپولیس ایجاد كنند.

 
نیمه دوم با حملات پراكنده بازیكنان پرسپولیس آغاز شد، آنان با كنترل میانه میدان حملاتی را بر روی دروازه سید مهدی رحمتی طراحی كردند اما خطری دروازه سنگربان استقلال را تهدید نكرد.
 
ژوزه در دقیقه 77 كریم انصاریفرد را راهی میدان كرد تا این مهاجم جوان بتواند تحرك خط حمله سرخ پوشان را افزایش دهد اما انصاریفرد فرصت گلزنی مناسبی را به دست نیاورد.
 
در نیمه دوم ، بازیكنان استقلال با همان تفكرات تدافعی وارد زمین شدند و با اداره بازی سعی داشتند مانع از خودنمایی بازیكنان حریف شده و در ضد حملات به سمت دروازه پرسپولیس نزدیك شوند. البته در دقایق پایانی رو به بازی هوایی آوردند که نتیجه ای نداشت .
 
در این نیمه، امیر قلعه نویی سرمربی تیم استقلال در نیمه دوم ساموئل و توزی را وارد زمین كرد تا قدرت كمربند خط میانی خود را افزایش داده و بتواند از ضربات شوتزنی این دو بازیكن استفاده كند اما تفكرات قلعه نویی نتوانست تغییری در نتیجه این بازی حاصل كند.
 
نبود مجتبی جباری و خسرو حیدری به خوبی در این بازی برای آبی پوشان مشهود بود به طوریكه فرصت های گلزنی برای مهاجمان تیم استقلال در این نیمه به وجود نیامد.

 
در مجموع، بازیكنان با تجربه تیم پرسپولیس در این دیدار ، بازی به مراتب بهتری را نسبت به رقیب دیرینه خود به نمایش گذاشتند اما از معدود موقعیت های خود به خوبی استفاده نكردند تا بازی در این نیمه با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یابد.
 
شرایط مشابه دو تیم در 5 هفته ابتدایی لیگ این بازی را یكی از حساس‌ترین مصاف‌های دو تیم كرده است. تا پیش از شروع هفته ششم، استقلال در رده نهم و پرسپولیس در رده شانزدهم جدول قرار گرفته بودند و همین مسئله فشار فراوانی را از سوی رسانه‌ها و هواداران بر روی اعضای كادر فنی و بازیكنان دو تیم وارد كرده است.

 
هواداران دو تیم به طور كامل ورزشگاه آزادی را پر كرده‌اند و خبرنگاران ایسنا در ورزشگاه آزادی حضور 90 هزار نفر را برای تماشای این بازی تخمین زده‌اند.
  - 
COmmENTS ✉ () Author: Isa شنبه 11 شهریور 1391 - 10:10 ق.ظ

Last Posts

» انتقال وب.... ( جمعه 3 خرداد 1392 )
» شهرهای شناور آینده ( پنجشنبه 16 شهریور 1391 )
» ابراز فروتنی و تواضع کوچه ‌بازاری ( یکشنبه 12 شهریور 1391 )
» خانم ایرانی در قیامت(طنز) ( یکشنبه 12 شهریور 1391 )
» رازگشایی از بیسـتون ( یکشنبه 12 شهریور 1391 )
» 10 چیز که مانع 10 چیز دیگر است! ( یکشنبه 12 شهریور 1391 )
» همه چیز درباره نورپردازی خانه ( یکشنبه 12 شهریور 1391 )
» عکس های کمیاب از پشت صحنه قهوه تلخ ( یکشنبه 12 شهریور 1391 )
» برای تو... ( شنبه 11 شهریور 1391 )
» زیبایی یا شعور؟! ( شنبه 11 شهریور 1391 )
 

PoLL

آیا از ویلاگ راضی هستید؟ADS

Statistics

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

About US