تبلیغات
همه چیز برای همه

با این‌كه ممكن است كمربند جزء كوچكی از هماهنگی لباس‌ به نظر بیاید اما تناسب و زیبایی آن، نقش مهمی در جلوه‌دادن سلیقه شما در لباس پوشیدن‌تان ایفا می‌كند. پس بد نیست نكاتی را در مورد نحوه انتخاب كمربند بدانید.

پس به ادامه مطلب بروید - نظر فراموش نشود..ممنون




1+6 نكته از كمربند كه نمی‌دانستید


1 - اگر كمربند به پهنای انگشت شست‌تان بود معلوم می‌شود كه كمربند مخصوص لباس‌های رسمی است و هر كمربندی كه از این اندازه پهن‌تر باشد معمولی است و مناسب لباس‌های رسمی نیست.

2 - شما با توجه به ظاهر كمربند هم می‌توانید به نوع كاربرد آن پی ببرید مثلا: كمربندهای اسپرت معمولا رنگ‌های براق دارند در صورتی‌كه كمربندهای رسمی رنگ و بافت‌هایی صاف و مات دارند.

3 - 3 رنگ اصلی برای كمربند وجود دارد، مشكی، قهوه‌ای و قهوه‌ای سوخته كه بهتر است برای لباس‌های‌ رسمی از رنگ مشكی استفاده كنید،‌ البته در مورد كمربندهای اسپرت می‌توانید با توجه به رنگ‌ لباس‌های‌تان هماهنگی رنگی را انتخاب كنید.

4 - هر كمربند برچسبی دارد كه روی آن سایز كمربند نوشته شده، اندازه دور كمرتان را بگیرید و كمربندی با یك شماره بزرگ‌تر از آن بخرید مثلا: اگر اندازه دور كمرتان 33 یا 34 است اندازه كمربندتان 36 – 40 خواهد بود.

5 - كمربند همیشه باید به عنوان لوازم فرعی لباس‌تان باشد نه مهم‌ترین جزء آن. پس با این‌كه دوست‌ دارید چشم دیگران را به برق كمربند‌تان خیره كنید، دنبال كمربندهایی نروید كه قیمت‌شان از كفش یا كت و شلوار‌تان گران‌تر است.

6 - ساده‌ترین قانون برای هماهنگ‌كردن كمربند با لباس این است، رنگ كمربند باید همواره با كفش‌ها یكی باشد. خیلی ساده، كفشی سیاه و براق با یك كمربند سیاه براق، همین!

7 - چون كمربند بدن را به 2 قسمت تقسیم كرده و خط‌های افقی ایجاد می‌كند باید از رنگی كه متفاوت با لباس‌های‌مان است استفاده نكنید وگرنه كوتاه‌تر و چاق‌تر نشان داده می‌شوید.


3+2 نكته كه خانم‌ها بهتر است بدانند...


1 - كمربندها باعث ایجاد جمع‌شدگی و چین در قسمت شكم می‌شوند و دور شكم را بزرگ‌تر از آنچه كه هست، نشان می‌دهند. در نتیجه خانم‌هایی كه شكم بزرگ دارند بهتر است از كمربند استفاده نكنند.

2 - پهنای كمربند و سگك‌های تزئینی می‌تواند ظاهر شما را خیلی نافرم یا برعكس بسیار متناسب نشان دهد پس هنگام خرید این 2 نكته را فراموش نكنید.

3 - اگر استخوان‌بندی ظریف دارید حتی اگر اضافه‌وزن هم دارید از كمربندهایی با سگك‌های ظریف و كوچك استفاده كنید.

4 - اگر لاغر هستید از كمربندهای نازك و باریك استفاده نكنید چون شما را استخوانی‌تر نشان می‌دهد.

5 - اگر كمر كوتاهی دارید به‌هیچ‌وجه كمربند عریض و پهن نبندید زیرا این نوع كمربندها كمر شما را پهن و كوتاه‌تر نشان می‌دهد.



  - 
COmmENTS ✉ () Author: Isa سه شنبه 27 تیر 1391 - 10:52 ق.ظ

Last Posts

» انتقال وب.... ( جمعه 3 خرداد 1392 )
» شهرهای شناور آینده ( پنجشنبه 16 شهریور 1391 )
» ابراز فروتنی و تواضع کوچه ‌بازاری ( یکشنبه 12 شهریور 1391 )
» خانم ایرانی در قیامت(طنز) ( یکشنبه 12 شهریور 1391 )
» رازگشایی از بیسـتون ( یکشنبه 12 شهریور 1391 )
» 10 چیز که مانع 10 چیز دیگر است! ( یکشنبه 12 شهریور 1391 )
» همه چیز درباره نورپردازی خانه ( یکشنبه 12 شهریور 1391 )
» عکس های کمیاب از پشت صحنه قهوه تلخ ( یکشنبه 12 شهریور 1391 )
» برای تو... ( شنبه 11 شهریور 1391 )
» زیبایی یا شعور؟! ( شنبه 11 شهریور 1391 )
 

PoLL

آیا از ویلاگ راضی هستید؟



ADS

Statistics

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

About US